KONST / Litografier / Blandteknik 12994338
nr 1299 4338
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Blandteknik, "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 62/100. Bladets mått: ca 54x74 cm
Kondition: kasetten skadad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
måndag 6 januari 2020
kl 18:24:03
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel